| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acryl + ondersteunende benen + LED-strips (optioneel) + niet-glijvende voeten |
| Kleur | Duidelijk / Frosted / Gradient (aanpasbaar) |
| Structuur | Scène-thema-display + stapelbaar ontwerp + stofdichte behuizing |
| Standaardgrootte | L400?? 800 × W200?? 400 × H300?? 600 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylpaneel van 5-8 mm + frame/been van 5-8 mm |
| Handwerk | Lasersnijden + Polijsten + Warmte buigen + Backboard printing |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 3 ̊15 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + Hard karton (schokbestendig) |
| Installatiemethode | Plaatsing op het bureau/op de vloer + stapelbare montage |
| Aanpassing van de grootte | Verstelbare grootte/breedte/lengte, MOQ: 50 stuks |
| Scène aanpassen | Aanpasbaar Backboard Theme/Printing (Forest/Cabin) |
| LED-aanpassingen | Aanpasbare lichtkleur/helderheid/positie (warm/koel/RGB) |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/metaal materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, gefrost, glijdend, merkkleurend drukwerk |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegel |
| Aanpassing van het logo | Schermdrukken / UV-printen / lasergraveren |
| Aanpassing van de verpakking | Gepaste merknaam / exportverpakking |
![]()
![]()