| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, D/P |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acrylbenen + tafelplank (hout/acryl/metaal) + niet-slipvoeten |
| Kleur | Duidelijk Acryl + Tafel (Wit/Hout/Duidelijk, aanpasbaar) |
| Structuur | Eén stuk opheffing + open opslag + acryl steun |
| Standaardgrootte | L6001200 × W200400 × H80200 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylbeen 8 ∼12 mm + tafelplank 5 ∼15 mm |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + warmte buigen + been assemblage |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 3·10 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + Hard karton (schokbestendig) |
| Installatiemethode | Plaatsing op het bureaublad / geen montage vereist |
| Aanpassing van de grootte | Verstelbare grootte/breedte/lengte, MOQ: 100 stuks |
| Aanpassing van het been | Aanpasbare beenvorm/hoogte/nummer (helder/verfrostend/verlaagd) |
| Aanpassing van de tafel | Materiaal/kleur/dikte van tafelplanken (Hout/acryl/metaal) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegel |
| Aanpassing van het logo | Schermdrukken / UV-printen / lasergraveren |
| Aanpassing van de verpakking | Gepaste merknaam / exportverpakking |
![]()
![]()