| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acrylcellen + splitsingsstructuur + metalen bevestigingen |
| Kleur | Duidelijk / Frosted / Kleur (aanpasbaar) |
| Structuur | Modulaire cellen met volledige wand + onafhankelijk opslagcompartiment + bevestiging aan de muur/vloer |
| Standaard eencelgrootte | 50 ̊100 × 50 ̊100 × 50 ̊100 mm (aanpasbaar) |
| Volledige wandgrootte | L1000·3000 × H2000·3000 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylcellen 3 ̊5 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + splitsen |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 10-30 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Houten frame + bubbelzak + parel katoen + harde karton (breuk- en drukbestendig) |
| Installatiemethode | Wandmontage / vloerplaatsing (facultatief) |
| Aanpassing van de grootte | Cellen/volle muren Grootte instelbaar op verzoek, MOQ: 50 sets |
| Cellen aanpassen | Verstelbaar cellennummer/afstand/vorm/transparantie |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/PC materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Hardware aanpassing | Optioneel schroef/bevestigingsmateriaal/kleur (roestvrij staal/zwart) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Brand logo drukwerk, op maat gemaakte export houten krat beschikbaar |
![]()
Het is geschikt voor woonkamers, slaapkamers, studeerzalen, tentoonstellingszalen, boetiekhotels, cafés, enz., om te worden gebruikt als blind box/figure display rack,volledig gebruik maken van de volledige ruimte om een speciale speelgoedverzamelruimte te creëren.
Een enkele cel kan 1 ‰ 2 kg weerstaan, en de totale draagkracht van de complete wandset kan 100 ‰ 200 kg bereiken, waardoor de dagelijkse behoeften van het opslaan van een groot aantal blinde dozen/figuren worden vervuld.
Ja, modulaire demontage wordt ondersteund en het aantal cellen kan naar behoefte worden verhoogd of verlaagd om zich aan te passen aan verschillende groottes blinde dozen/figuren.
Acryl heeft een sterke UV-resistentie, is waterdicht, vochtdicht en zuur-alkali bestand, dus het zal niet geel of vervormt.
Ja, meerdere sets kunnen horizontaal/verticaal worden gesplitst, flexibel om een volledig wandopslagsysteem te vormen om zich aan te passen aan verschillende wandgroottes en verzamelbehoeften.
Voor standaard op maat gemaakte bestellingen (50200 sets) bedraagt de productietijd 1525 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid en de complexiteit van het proces.
Ja, de minimale bestelhoeveelheid (MOQ) is 50 stuks, geschikt voor merken voor inrichting, ontwerpers of boetiekhotels/kunstgalerijen om de effecten van het product te testen.
![]()