| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (Engels) |
|---|---|
| Materiaal | Halfdoorzichtige akrylbox + zwarte acrylbasis |
| Kleur | Gefrost wit / helder / zwart (aanpasbaar) |
| Structuur | Gesloten rechthoekige doos + bovenste weefsel-extractie gat + zwarte anti-glij basis |
| Standaardgrootte | Lange 240 mm × breedte 120 mm × hoogte 100 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acryldoos 3 ̊5 mm + basis 5 ̊8 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + warmtebuigen + fijnpolijsen + splitsen |
| Gewicht (per stuk) | Ongeveer 300 450 g (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + harde karton (krabber- en breukbestendig) |
| Installatiemethode | Desktopplaatsing |
| Aanpassing van de grootte | Lange/breedte/hoogte instelbaar op verzoek, MOQ: 50 stuks |
| Kleuren aanpassen | Gevrieswit, helder, zwart, kleurenprinten, gradiënt effect |
| Aanpassing van tekst | Aanpasbare tekstinhoud/lettertype/kleur/positie |
| Basis aanpassing | Verstelbare basiskleur/dikte/vorm |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Markenlogo drukken, aangepaste kleurdoos/cadeauverpakking beschikbaar |
![]()
![]()