| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acryl + acryl steunbenen + niet-glijvende voeten |
| Kleur | Duidelijk / Frosted / Gradient (aanpasbaar) |
| Structuur | Multi-tier Step-type + Open opslag + Splicable Design |
| Standaardgrootte | L400?? 800 × W200?? 350 × H800?? 2000 mm (instelbaar) |
| Dikte | Acrylpaneel van 5·8 mm + steunbeen/raam van 5·8 mm |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + warmte buigen + monteren |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 3 ̊15 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + Hard karton (schokbestendig) |
| Installatiemethode | Vloeistofverwerking |
| Aanpassing van de grootte | Verstelbare grootte/breedte/lengte, MOQ: 50 stuks |
| Aanpassing van de plank | Aanpasbaar reknummer/afstand/hoogte/neigingshoek |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/metaal materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, gefrost, glij, kleurenprint, merkkleur |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegel |
| Aanpassing van het logo | Schermdrukken / UV-printen / lasergraveren |
| Aanpassing van de verpakking | Gepaste merknaam / exportverpakking |
![]()
Antwoord: Het is geschikt voor het vertonen van koffiebonenzakken, koffiepoederzakken, brouwgereedschappen, cups, overgietketels en aromatherapie.Het gestroomlijnde ontwerp biedt plaats aan verschillende items voor een georganiseerde presentatie.
Antwoord: Hoge helderheid voor zichtbaarheid, stofdicht en vochtdicht, antigeel en visueel onopvallend.perfect aansluiten bij de buitenlandse minimalistische/wabi-sabi coffeeshop stijlen.
Antwoord: Ja. We kunnen de lengte, breedte en hoogte aanpassen op basis van uw winkel/bar/vensterruimte, en ontwerpen gebogen/rechthoekige vormen om verschillende lay-outs te passen,met een minimale bestelhoeveelheid van 50 stuks.
Antwoord: Verdikte acryl + ondersteunende benenversterking. Een enkele plank draagt 5 ̊10 kg, waardoor een stabiele structuur voor veilig dagelijks gebruik met koffieartikelen en gereedschappen.
Antwoord: Ja. Het ondersteunt bulk customization en merk logo drukken, in overeenstemming met de EU / VS milieunormen. Het kan worden gebruikt als een ondersteunend product voor cafés, roasters en thuis koffie merken.
![]()