| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter Item (Engels) | Parameter Waarde (Aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Acryl met Hoge Helderheid + Acryl Steunpoten + Antislipvoetjes |
| Kleur | Helder / Mat / Gradiënt (Aanpasbaar) |
| Structuur | Stap-Type Multi-Tier + Open Opslag + Splicable Ontwerp |
| Standaard Maat | L300–600 × B200–400 × H200–600 mm (Verstelbaar) |
| Dikte | Acryl Paneel 5–8 mm + Steunpoot 5–8 mm |
| Vakmanschap | Lasersnijden + Fijn Polijsten + Hittebuigen + Assemblage |
| Gewicht (Per Set) | Ca. 2–10 kg (Afhankelijk van Maat) |
| Verpakking | Bubble Bag + Parelkatoen + Harde Doos (Schokbestendig) |
| Installatiemethode | Plaatsing in Kast/Op Bureau / Stapelbare Splicing |
| Maatwerk van Maat | Verstelbare L/B/H, MOQ: 50 Sets |
| Maatwerk van Schappen | Aanpasbaar Aantal/Afstand/Hoogte/Kantelhoek van Schappen |
| Maatwerk van Materiaal | Optioneel Acryl/Metaal Materiaal |
| Maatwerk van Kleur | Helder, Mat, Gradiënt, Kleurendruk |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge Transparantie / Mat / Semi-Transparant / Spiegel |
| Maatwerk van Logo | Zeefdruk / UV-druk / Lasergravering |
| Maatwerk van Verpakking | Aangepast Merklogo / Exportverpakking |
![]()
![]()