| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acryl + eenvormig gevormd + ladersstructuur |
| Kleur | Duidelijk / Frosted (aanpasbaar) |
| Structuur | Multi-layer organisator + Flip-Top stofdicht + laden + open planken |
| Standaardgrootte | Organisator: L200·400 × W150·300 × H200·400 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylpaneel 3 ∼5 mm + achterpaneel 5 ∼8 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + warmte buigen + laden monteren |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 2 8 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + Hard karton (Shatter & drukbestendig) |
| Installatiemethode | Desktop Placement / Stackable Splicing |
| Aanpassing van de grootte | Organisator/compartiment L/W/H instelbaar op verzoek, MOQ: 100 sets |
| Aanpassing van de compartimenten | Verstelbaar compartimentnummer/afstand/grootte/vorm |
| Flip-top aanpassing | Aanpasbare flip-top stijl/opening methode/grootte (gebogen/vierkant) |
| Aanpassing van de laden | Aanpasbaar ladennummer/grootte/opening (slide/push-pull) |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/PC materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Brand logo drukwerk, aangepaste export kleur doos beschikbaar |
![]()
![]()