| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acryl + laken structuur + een-stuk gieten |
| Kleur | Duidelijk / Frosted (aanpasbaar) |
| Structuur | Drawer-type stofdicht + kantelbare plank + stapelbare splitsing |
| Standaardgrootte | Verpakking: L300 450 × W200 300 × H200 300 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylpaneel 3 ∼5 mm + achterpaneel 5 ∼8 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + warmte buigen + laden monteren |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 2 7 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + Hard karton (Shatter & drukbestendig) |
| Installatiemethode | Desktop Placement / Stackable Splicing |
| Aanpassing van de grootte | Kas/compartiment L/W/H instelbaar op aanvraag, MOQ: 100 sets |
| Aanpassing van de laden | Aanpasbaar ladennummer/grootte/verdelers |
| Aanpassing van kantelde planken | Aanpasbare kantelhoek/grootte/vorm (15°/30°/45°) |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/PC materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Brand logo drukwerk, aangepaste export kleur doos beschikbaar |
![]()
Geschikt voor vanities in slaapkamers/badkamers, bureaus, kantoren, nagelsalons, schoonheidsstudio's, enz., voor gebruik als opslagdoos voor oogschaduwen, lippenstift, make-upborstels en huidverzorgingsproducten,aanpassing aan kleine ruimtes en moderne minimalistische stijlen met uitstekende stofdichte prestaties.
Een enkel acrylpaneel kan 3 8 kg dragen en de totale draagkracht van de organisator kan 30 50 kg bereiken, zodat de dagelijkse opslag van een groot aantal cosmetica- en huidverzorgingsproducten kan worden voldaan.
Ja, meerdere sets kunnen horizontaal/verticaal worden samengevoegd om een groter opslagsysteem te vormen, dat zich flexibel kan aanpassen aan verschillende groottes van stoffen zonder extra ruimte in te nemen.
Acryl heeft een sterke UV-resistentie, is waterdicht, vochtdicht en zuur-alkali bestand, dus het zal niet geel of vervormt.
Acryl heeft een hoge hardheid op het oppervlak en is bestand tegen krassen bij normaal gebruik; het heeft een sterke slagvastheid en is niet gemakkelijk te breken.
Voor standaard op maat gemaakte bestellingen (100 ¥500 stuks) bedraagt de productietijd 10 ¥20 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid en de complexiteit van het proces.
Ja, de minimale bestelhoeveelheid (MOQ) is 100 sets, geschikt voor schoonheidsmerken, e-commerce verkopers, nagelsalons, schoonheidsstudios om de effecten van het product te testen.
![]()