| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (Engels) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acrylplanken + acrylframe + metalen versterkingen |
| Kleur | Duidelijk / Frosted / Kleur (aanpasbaar) |
| Structuur | Achterhoekige acrylplanken + frame splicing + metaalversterking |
| Standaardgrootte | Breedte 800-1200 mm × Diepte 300-400 mm × Hoogte 1500-2000 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylische plank 5 ̊8 mm + frame 8 ̊12 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + splitsen |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 20 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Houten frame + bubbelzak + parel katoen + harde karton (breuk- en drukbestendig) |
| Installatiemethode | Vloerplaatsing / aangepaste wandversterking (optioneel) |
| Aanpassing van de grootte | Breedte/diepte/hoogte instelbaar op verzoek, MOQ: 20 sets |
| Aanpassing van de plank | Regeleerbaar reknummer/afstand/vorm/transparantie |
| Frame aanpassing | Verstelbare framedikte/vorm/materiaal |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/metaal materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Hardware aanpassing | Optioneel schroef/versterkingsmateriaal/kleur (roestvrij staal/zwart) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Brand logo drukwerk, op maat gemaakte export houten krat beschikbaar |
![]()
Het is geschikt voor badkamers, waskamers, slaapkamers, studeerkamers, woonkamers, enz. en kan worden gebruikt als schoonheidsorganisator, huidverzorgings display rack, diverse opslagkasten, enz.,aanpassing aan grote ruimtebehoeften.
Een enkele acrylplank kan 10 ‰ 15 kg weerstaan en de totale draagcapaciteit kan 80 ‰ 120 kg bereiken, waardoor aan de dagelijkse behoeften van het plaatsen van een groot aantal schoonheidsproducten en huidverzorgingsproducten wordt voldaan.
Acryl is waterdicht, vochtdicht en zuur-alkali bestand, dus het zal niet vervormen of schimmel, geschikt voor langdurig gebruik in vochtige badkamers / toiletten.
Ja, de rekruimte is vrij instelbaar, flexibel om zich aan te passen aan artikelen van verschillende hoogte (bijv. schoonheidsproducten, huidverzorgingsflessen).
Ja, meerdere sets kunnen horizontaal worden gesplitst, flexibel om een volledig wandopslagsysteem te vormen om zich aan te passen aan verschillende wandgroottes en opslagbehoeften.
Voor standaard op maat gemaakte bestellingen (20-100 stuks) bedraagt de productietijd 15-25 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid en de complexiteit van het proces.
Ja, de minimale bestelhoeveelheid (MOQ) is 20 sets, geschikt voor merken voor inrichting van het huis, ontwerpers of boetiekhotels / schoonheidssalons om de effecten van het product te testen.
![]()