| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (Engels) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acryl verlengde plank + witte Eco-kast + metalen steunen |
| Kleur | Doorzichtige acryl + witte kast (aanpasbaar) |
| Structuur | Lange acrylplank + wit gesloten kast + schroefbevestiging aan de muur |
| Standaardgrootte | Lange 600-1000 mm × Diepte 150-200 mm × Hoogte 150-250 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylische plank 5 ̊8 mm + kastpaneel 18 ̊ (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + splitsen |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 6 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + harde karton (krab en drukbestendig) |
| Installatiemethode | Bevestiging van boorwerken aan de muur |
| Aanpassing van de grootte | Lange/diepte/hoogte instelbaar op verzoek, MOQ: 50 sets |
| Aanpassing van de plank | Verstelbare planklengte/transparantie/vorm |
| Aanpassing van de kast | Verstelbare kleuren van de kast/deuropening/opslagplaats |
| Aanpassing van knoppen | Aanpasbare knopkleur/functie/positie (bijv. noodoproep/schakelaar) |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/eco-paneel/metaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijke, witte, kleurenprinten, hellingseffect |
| Hardware aanpassing | Optioneel schroef/steunmateriaal/kleur (roestvrij staal/zwart) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Afdrukken van merklogo's, op maat gemaakte exportkleurdoos/houten frame beschikbaar |
Het is geschikt voor boven toilettenks, aan de kant van de wasbak in badkamers / toiletten, enz., en maakt volledig gebruik van de verticale ruimte om telefoons, aromatherapie, weefsels, reinigingsmiddelen, enz. op te slaan.
Een enkele acrylplank kan 5 ‰ 10 kg dragen en de totale draagkracht kan 20 ‰ 30 kg bereiken, waardoor aan de dagelijkse behoeften van het plaatsen van meerdere items wordt voldaan.
Het kan weefsels, schoonmaakmiddelen, cosmetica, kleine onderdelen, enz. opslaan. Het gesloten ontwerp is stofdicht en vochtdicht, waardoor de artikelen worden beschermd tegen vocht.
Zowel de acrylplank als de witte eco-kast zijn waterdicht, vochtdicht en zuur-alkalibestendig, zodat ze niet vervormen of schimmel, geschikt voor langdurig gebruik in badkamers / toiletten.
Het product wordt geleverd met een gedetailleerde installatiehandleiding en ondersteunende hardware; ter plaatse installatiedienst is ook beschikbaar (tegen betaling).
Voor standaard op maat gemaakte bestellingen (50200 stuks) bedraagt de productietijd 715 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid en de complexiteit van het proces.
Ja, de minimale bestelhoeveelheid (MOQ) is 50 stuks, geschikt voor merken voor inrichting van woningen, ontwerpers of boetiekhotels / schoonheidssalons om de effecten van het product te testen.
![]()