| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Artikel 1 | Parameterwaarde |
|---|---|
| Materiaal | Acryl met een hoge transparantie |
| Kleur | Duidelijk / aanpasbaar Frosted / gekleurd effect |
| Structuur | Een-stuk vol- / half-deksel optioneel |
| Standaardgrootte (L*W*H) | 25*10*3 cm / Aanpasbaar |
| Dikte | 2 ̊3 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + warmtebuigen + polijsten + gaten boren |
| Gewicht | Ongeveer 30 ∼ 80 g (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + papieren doos (schram- en breukbestendig) |
| Installatiemethode | Kleefklever / Clip-On (optioneel) |
| Aanpassingsartikel (Engels) | Facultatief bereik (Engels) |
|---|---|
| Aanpassing van de grootte | L/W/H verstelbaar per slotmodel, MOQ: 100 stuks |
| Aanpassing van de vorm | Aanpasbare volle/halve/onregelmatige contouren |
| Aanpassing van gaten | Precisie gaten voor vingerafdrukken/wachtwoord/QR-code/handvatposities |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Installatie methode aanpassing | Aanhangsel/clip-on/magnetische installatie optioneel |
| Aanpassing van de verpakking | Markenlogo afdrukken, op maat gemaakte kleurdoos/blisterverpakking beschikbaar |
![]()
FAQ's (gefocust op aanpassing en praktische toepassing)
We ondersteunen het scannen en modelleren van onregelmatige slimme slotstructuren en gebruiken CNC-snijwerk om een beschermende hoes te maken die perfect past bij de contour van het slot.het voorkomen van lacunes in de bescherming.
Ja, het acryloppervlak is behandeld met een nano-vergeelings- en krasbestendige coating, die meer dan 3 jaar een hoge transparantie kan behouden en krabben van dagelijks contact kan weerstaan.
Nee, we gebruiken afneembare high-quality non-marking tape, die volledig af kan worden geschild zonder lijmresten achter te laten, en zal de verf of metaal afwerking van de deur en slot niet beschadigen.
Klik op de knop "Verzoek" en geef het model van het slimme slot, de afmetingen van het product of duidelijke foto's van het slot.Ons technisch team zal binnen 24 uur reageren om een overeenkomend ontwerpplan en offerte te leveren.