| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, D/P |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Artikel 1 | Parameterwaarde |
|---|---|
| Materiaal | Hoog transparante acryl + metalen schroeven |
| Stijl | Crystal Style / Bar Style (aanpasbare vormen) |
| Kleur | Duidelijk / aanpasbaar gekleurd / bevroren effect |
| Crystal Style Standaard Grootte | Diameter 30 mm * Hoogte 25 mm (aanpasbaar) |
| Standaardgrootte | Barlengte 60 mm * Bardiameter 10 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | 3·5 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Injectievorming + Polijsten + Boren |
| Gewicht (per stuk) | Ongeveer 515 g (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + papieren doos (schram- en breukbestendig) |
| Aanpassingsartikel (Engels) | Facultatief bereik (Engels) |
|---|---|
| Aanpassing van de vorm | Aanpasbare vormen: kristal, bal, bal, ovaal, enz. |
| Aanpassing van de grootte | Diameter/lengte/hoogte instelbaar op aanvraag, MOQ: 100 stuks |
| Kleuren aanpassen | Aanpasbaar: helder, gekruid, gekleurd, hellings effect |
| Schroef aanpassing | Optioneel schroefmateriaal/lengte/kleur |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/lasergravuren, enkel/meerdere kleuren |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van de verpakking | Markenlogo afdrukken, op maat gemaakte kleurdoos/blisterverpakking beschikbaar |
![]()