| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (Engels) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acrylbalk + 304 roestvrij staal basis |
| Kleur | Duidelijk / Frosted / Kleur (aanpasbaar) |
| Structuur | Lange acrylbalk + ronde basis van roestvrij staal + schroefbevestiging |
| Standaardgrootte | Barlengte 400 × 800 mm × Bardiameter 20 × 30 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylbalk 5 ‰ 10 mm + basis van roestvrij staal 3 ‰ 5 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Extrusievorming + fijnpolijsten + boren + metalen assemblage |
| Gewicht (per stuk) | Ongeveer 0,5-1,5 kg (afhankelijk van de lengte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + harde karton (krabber- en breukbestendig) |
| Installatiemethode | Bevestiging van boorwerken aan de muur |
| Aanpassing van de grootte | Barlengte/diameter/basisgrootte instelbaar op verzoek, MOQ: 50 sets |
| Aanpassing van balken | Verstelbare staaflengte/transparantie/vorm |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/roestvrij staal materiaal |
| Basis aanpassing | Verstelbare basiskleur/dikte/vorm (ronde/vierkante) |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Hardware aanpassing | Optioneel schroef/basismateriaal/kleur (roestvrij staal/zwart/goud) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Afdrukken van merklogo's, op maat gemaakte exportkleurdoos/houten frame beschikbaar |
![]()