| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, D/P |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (Engels) |
|---|---|
| Materiaal | Hoge helderheid acrylplank + zwarte metalen steunstukken + metalen schroeven |
| Kleur | Duidelijk / Frosted / Kleur (aanpasbaar) |
| Structuur | Lange acrylplank + metalen steun |
| Standaardgrootte | Lange 400×800 mm × Diepte 120×150 mm × Hoogte 30×50 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylplank 5 ̊10 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + metalen montage |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 3 kg (afhankelijk van de lengte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + harde karton (krab en drukbestendig) |
| Installatiemethode | Bevestiging van boorwerken aan de muur |
| Aanpassing van de grootte | Lange/diepte/hoogte instelbaar op verzoek, MOQ: 50 sets |
| Aanpassing van de plank | Verstelbare reklengte/vorm/transparantie |
| Ondersteuning van aanpassingen | Verstelbaar dragermateriaal/kleur/vorm (vierkant/rond) |
| Materiaal aanpassing | Optioneel acryl/metaal materiaal |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, bevroren, kleurenprinten, hellingseffect |
| Hardware aanpassing | Optioneel schroef/steunmateriaal/kleur (roestvrij staal/zwart) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Brand logo drukwerk, aangepaste export kleur doos beschikbaar |
![]()
![]()