| MOQ: | 5set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500 sets/jaar |
![]()
| Parameter item (Engels) | Parameterwaarde (Engels) |
|---|---|
| Materiaal | Acrylische planken + roestvrij staal / zwart metalen beveiligingsrail + metalen basis |
| Kleur | Duidelijk / wit / zwart (aanpasbaar) |
| Structuur | Acrylische plank + metalen beveiligingsrail + schroefbevestiging aan de muur |
| Standaardgrootte | Lange 400×600 mm × Diepte 120×150 mm × Hoogte 80×150 mm (aanpasbaar) |
| Dikte | Acrylische plank 3 ̊5 mm + metalen beveiligingsrail 8 mm (aanpasbaar) |
| Handwerk | Lasersnijden + fijn polijsten + metalen montage |
| Gewicht (per set) | Ongeveer 3 kg (afhankelijk van de grootte) |
| Verpakking | Bubbelzak + Parel katoen + harde karton (krab en drukbestendig) |
| Installatiemethode | Kleefstofvrije lijm/muurboren (facultatief) |
| Aanpassing van de grootte | Lange/diepte/hoogte instelbaar op verzoek, MOQ: 50 sets |
| Aanpassing van de plank | Regeleerbaar reknummer/vorm/transparantie |
| Beschermingsrail aanpassing | Verstelbaar beveiligingsrailmateriaal/kleur/hoogte |
| Kleuren aanpassen | Duidelijk, wit, zwart, kleurendruk, gradiënt effect |
| Hardware aanpassing | Optioneel schroef/basismateriaal/kleur (roestvrij staal/zwart) |
| Oppervlaktebehandeling | Hoge transparantie / Frosted / Half-transparent / Spiegeleffect |
| Aanpassing van logo's/prints | Schermdrukken/UV-printen/lasergravures, enkel/meerdere kleuren |
| Aanpassing van de verpakking | Brand logo drukwerk, aangepaste export kleur doos beschikbaar |
![]()
Het is geschikt voor badkamers, waskamers, douchekamers, wastafelkant, enz., om toiletgoed, huidverzorgingsproducten, cosmetica, enz. te classificeren en op te slaan, waarbij de verticale wandruimte volledig wordt benut.
Een enkele acrylplank kan 5 ‰ 10 kg dragen en met de metalen beveiligingsrail kan de totale draagkracht 15 ‰ 25 kg bereiken, wat voldoet aan de dagelijkse opslagbehoeften.
Er wordt gebruikgemaakt van een sterke lijm die stevig aan gladde muren/tegels kan kleven en niet gemakkelijk afvalt tijdens normaal gebruik; voor een hogere stabiliteit is een boorinstallatie beschikbaar.
Zowel acrylplanken als metalen beveiligingsrails zijn waterdicht, vochtdicht en zuur-alkalibestendig, zodat ze niet roesten of vervormen, geschikt voor langdurig gebruik in vochtige badkamers/toiletten.
Ja, meerdere sets kunnen horizontaal/verticaal worden gesplitst, flexibel om een volledig wandopslagsysteem te vormen om zich aan te passen aan verschillende wandgroottes en opslagbehoeften.
Voor standaard op maat gemaakte bestellingen (50200 stuks) bedraagt de productietijd 715 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid en de complexiteit van het proces.
Ja, de minimale bestelhoeveelheid (MOQ) is 50 stuks, geschikt voor merken voor inrichting van woningen, ontwerpers of boetiekhotels / schoonheidssalons om de effecten van het product te testen.
![]()